Kožešinová čelenka Moore and Moore Ermine

Kožešinová čelenka Moore and Moore Ermine

Kožešiny jsou jedním z nejžhavějších trendů nadcházející sezóny. Budou se kombinovat v klasickém elegantním až aristokratickém stylu, ale také tak trochu "punkově" ke kůži nebo džínovině. U kožešinové čelenky Moore and Moore navíc budete mít klidné svědomí, že kvůli ní nepřišlo o život žádné zvířátko, je totiž vyrobená z kvalitní falešné kožešiny, která ale hřeje úplně stejně jako ta pravá. Materiál:80% akryl, 20% polyesterRozměry:vnitřní obvod - 56 cm (v zadní části je gumička) šířka - 9 cm Kožešinu je možné prát na 40°C v pračce.

Kód zboží: 41848

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, čepice, čelenky, klobouky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Kožešinová čelenka Moore and Moore Ermine" je Moore and Moore. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Moore and Moore, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, 80% akryl, 20% polyester, , Rozměry:, vnitřní obvod - 56 cm (v zadní části je gumička), šířka - 9 cm, , Kožešinu je možné prát na 40°C v pračce.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 73 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 439 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Kožešinová čelenka Moore and Moore Ermine - ŽENY, Doplňky, čepice, čelenky, klobouky,, |,
Kožešinová čelenka Moore and Moore Ermine
Podobné módní zboží