Krátký svatební závoj od návrhářky Marcely Michálkové

Krátký svatební závoj od návrhářky Marcely Michálkové

Všechny si určitě pamatujeme z pohádek ten okamžik, když ženich odkryje závoj, aby mohl políbit nevěstu. Zažijte taky ten úžasný magický pocit. Krátký bílý svatební závoj lemovaný do obloučků z anglické třpytivé závojoviny je upnutý do hřebínku, díky tomu si ho můžete lehce vsunout do vlasů. Každý závoj je ručně vyráběný návrhářkou Marcelou Michálkovou, která se specializuje na svatební módu. Takže každý závoj je unikátní a osobitý, jinými slovy - vy v něm budete jedinečná. Rozměry: kratší vrstva - přibližně 55 cmdelší vrstva - přibližně 75 cmMateriál: polyesterDoporučeno prát na 30°C v pračce na jemný programa žehlit na jemné prádlo (max. 100°C).

Kód zboží: 37697

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, čepice, čelenky, klobouky,, léto, nevěsta, něžné, podz

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Krátký svatební závoj od návrhářky Marcely Michálkové" je Marcela Michálková. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Marcela Michálková, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 72 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 899 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Krátký svatební závoj od návrhářky Marcely Michálkové - ŽENY, Doplňky, čepice, čelenky, klobouky,, léto,  nevěsta,  něžné,  podz
Krátký svatební závoj od návrhářky Marcely Michálkové
Podobné módní zboží