Krémová elegantní bunda Vero Moda Cousin Thunder

Krémová elegantní bunda Vero Moda Cousin Thunder

Nepusťte mrazíky k ledovému slovu!Vero Moda ví jak na vás (nás). Je ženská i svěží a když přijde na věc, tak i pořádně odvážná a divoká. Móda si totiž nevybírá. A když jste jí Věrné, moc dobře víte, o čem je řeč!

Krémová bunda je pocitvě vyplněná, aby vás zahřála během zimních měsíců. Díky zlatým detailům a zvýšenému límci si nechává ženský střih a šik vzhled. Materiál: vnější a vnitřní - 100% polyestervýplň - 100% polyester Rozměry pro velikost M: délka - 56 cm Praní: 30°CVelikost odpovídá klasickým evropským.

Kód zboží: 69902

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Bundy, kabáty, saka, bundy,, dámské, elegantní, kabátek,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Krémová elegantní bunda Vero Moda Cousin Thunder" je Vero Moda. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vero Moda, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , vnější a vnitřní - 100% polyester, výplň - 100% polyester, , Rozměry pro velikost M:, délka - 56 cm, , Praní30°C, Velikost odpovídá klasickým evrops

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 62 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Krémová elegantní bunda Vero Moda Cousin Thunder - ŽENY, Bundy, kabáty, saka, bundy,, dámské,  elegantní,  kabátek,
Krémová elegantní bunda Vero Moda Cousin Thunder
Podobné módní zboží