Krémová košile Seidensticker Super Slim Fit

Krémová košile Seidensticker Super Slim Fit

Seidensticker - Košile s velkým K.

Při nákupu košile hledíte především na kvalitu zpracování a praktičnost? Kousky od Seidensticker oplývají těmito vlastnostmi vrchovatě.

Tento model je ušit v moderním střihu super slim fit, a tak přesně okopíruje tvar vašeho těla. Tradiční světlá barva zaručuje, že se košile bude hodit ke všemu.

Kvalita. Tradice. Preciznost. To je svatá trojice německé značky Seidensticker, která je největším evropským výrobcem košilí. Když ji v roce 1919 zakládal v domě svých rodičů 23 letý mladík Walter Seidensticker, nemohl tušit, že o století později firma oslaví vyrobení košile s pořadovým číslem 800 miliónů.Materiál: 100% bavlna

Rozměry pro velikost 42:délka - 79 cm délka rukávu - 67 cmšířka přes ramena - 45 cmPraní: 40°C

Kód zboží: 92535

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Košile, formální,, elegantní, jaro, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Krémová košile Seidensticker Super Slim Fit" je Seidensticker. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Seidensticker, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna Rozměry pro velikost 42:, délka - 79 cm , délka rukávu - 67 cm, šířka přes ramena - 45 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 58 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 429 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Krémová košile Seidensticker Super Slim Fit - MUŽI, Košile, formální,, elegantní,  jaro,  kvalitní,
Krémová košile Seidensticker Super Slim Fit
Podobné módní zboží