Krémová taška přes rameno se zelenými uchy Herschel Market

Krémová taška přes rameno se zelenými uchy Herschel Market

Padne do ruky i do oka.

Meruňková, mentolová a béžová. To jsou tři důležité složky elixíru současného stylu. Tento kousek kanadské značky Herschel však kromě unikátního vzhledu vyniká i praktičností. Taška má hlavní kapsu s přihrádkami a vnější kapsu s koženým zipem. Dno je speciálně zesílené, aby unesla i těžší náklady.Dejte sbohem síťovkám a igelitkám. Vaše věci se mohou pyšně nést ve vysoce kvalitní a estetické tašce.

Rozměry: 40 x 31 x 10 cmdélka ucha - 63 cm

Materiál: 100% polyesterObjem: 11 L

Kód zboží: 93271

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, jaro, krémová, kvalitní, l

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Krémová taška přes rameno se zelenými uchy Herschel Market" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 115 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Krémová taška přes rameno se zelenými uchy Herschel Market - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, jaro,  krémová,  kvalitní,  l
Krémová taška přes rameno se zelenými uchy Herschel Market
Podobné módní zboží