Krémové dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer

Krémové dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer

Sebevíc propracovaný outfit mohou zkazit nevhodné boty.Proto je dobré o nich přemýšlet se stejnou důležitostí, jako třeba o šatech nebo kabelce. Nizozemská značka Bullboxer o tom ví své.V krémových teniskách s hadím vzorem rozhodně nešlápnete vedle, ať už vaše cesta povede kudykoliv.Celodenní chození po městě už nebude nikdy utrpení.Robustní bílá gumová 2 cm podrážka se o to postará, stejně tak zesílená výstelka.Ssstylový hadí vzor si zamilujete pro jeho snadnou kombinovatelnost.

Materiál: vnější - 100% pravá kůže vnitřní - 50% textil, 50% pravá kůže podrážka - 100% syntetikaRozměry: výška podrážky - 2 cm

Kód zboží: 89709

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, tenisky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Krémové dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer" je Bullboxer. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bullboxer, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - 100% pravá kůže, vnitřní - 50% textil, 50% pravá kůže, podrážka - 100% syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 099 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Krémové dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer - ŽENY, Boty, tenisky,, |,
Krémové dámské kožené tenisky s hadím vzorem Bullboxer
Podobné módní zboží