Krémový vázací motýlek Krispol Store Knírky

Krémový vázací motýlek Krispol Store Knírky

Pocta Hercule Poirotovi.Tento malý belgický detektiv je možná fiktivní postava, ale faktem zůstává, že s láskou pěstoval svůj knír a jeho krk zdobil vždy na jedničku uvázaný motýlek. Buďte sebevědomě nad věcí, tak jako Poirot!

Motýlek švihácky doplní formální i elegantní outfit. Hodí se rozhodně pro společenské události, ale proč ho nenosit i ve všední dny? Nebojte se a vystupte z řady!Českou značku Krispol Store založili dva kamarádi Kristián P. a Tomáš M. Specializují se na handmade výrobu  designových pánských motýlků a doplňků v limitovaných edicích a z vlastních autorských látek.Materiál: 100% bavlnaPraní: v ruceA že je těžké motýlka uvázat? Nebojte, k motýlku dostanete tištěný návod a pro jistotu přikládáme ještě videonávod:

Kód zboží: 95911

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, kravaty,, jaro, knír, kníry, krémová

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Krémový vázací motýlek Krispol Store Knírky" je Krispol Store. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Krispol Store, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 74 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 589 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Krémový vázací motýlek Krispol Store Knírky - MUŽI, Doplňky, kravaty,, jaro,  knír,  kníry,  krémová
Krémový vázací motýlek Krispol Store Knírky
Podobné módní zboží