Letní plážové šaty - halenka Safari

Letní plážové šaty - halenka Safari

Mrkněte na tento žhavý kousek "Letní plážové šaty - halenka Safari (Etna)" patřící mezi "Trička, tílka, tuniky, svetry".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Vzdušné plážové trendy šaty. Od oblíbené značky Etna!

Vzdušné plážové trendy šaty. Od oblíbené značky Etna!

Pevnější příjemný a rychleschnoucí materiál Šaty mají po celém materiálu drobné průstřihy, aby byly lehké a vzdušné Netopýří rukávy, k oblasti loktů Délka do poloviny stehen - závisí na výšce a stylu nošení (možno podkasat, viz obrázek) Volný střih navíc odvádí pozornost od rizikových partií! Výborně se hodí ke každému modelu plavek a váš plážový outfit dotáhnou k dokonalosti!

Vytvořte si dokonalý plážový outfit!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi trička, tílka, tuniky, svetry, oblečení a doplňky, trička, tílka, tuniky, svetry.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Letní plážové šaty - halenka Safari" je Etna. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Etna, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 190 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 289 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Letní plážové šaty - halenka Safari - Trička, tílka, tuniky, svetry, Oblečení a doplňky,  Trička,  tílka,  tuniky,  svetry
Letní plážové šaty - halenka Safari
Podobné módní zboží