Ložní povlečení London City bavlna deluxe

Ložní povlečení London City bavlna deluxe
Ložní povlečení London City bavlna deluxe - 140x200+70x90

Modní ložní povlečení s mladistvým a nápaditým vzorem. Materiál z velmi kvalitní bavlny s praktickým zipovým uzávěrem. Světle šedý základ (s olivovou patinou) vkusně doplňuje barevný motiv pro Anglii a Londýn. Povlak na peřinu je z obou stran stejný. Polštář odpovídá vyobrazení, kdy jedné straně dominuje britská vlajka a druhé tradiční londýnská stavba. Maximální kvalitu a jemnost prádla Vám zaručí praní zásadně po rubu a se zapnutým zipem.

Velikost 140x200+70x90 Materiálové složení 100% bavlna Prohlédněte si také zboží ze stejné kategorie Ložní povlečení Afrodite violet bavlna deluxe 698 Kč 845 Kč 140x200+70x90

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi Povlečení, Povlečení bavlněné, , Povlečení , Povlečení bavlněné ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Ložní povlečení London City bavlna deluxe" je Matějovský. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matějovský, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 53 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 845 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Ložní povlečení London City bavlna deluxe - Povlečení, Povlečení bavlněné, , Povlečení , Povlečení bavlněné ,
Ložní povlečení London City bavlna deluxe
Podobné módní zboží