Luxusní podvazkové punčochy V collection 241

Luxusní podvazkové punčochy V collection 241

Mrkněte na tento žhavý kousek "Luxusní podvazkové punčochy V collection 241 (Ballerina)" patřící mezi "Na podvazkový pás".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Luxusní podvazkové punčochy, s jedinečným krajkovým lemem. Podtrhněte krásu Vašich nohou!

Luxusní podvazkové punčochy, s jedinečným krajkovým lemem. Podtrhněte krásu Vašich nohou!

Jemný průsvitný materiál nejvyšší kvality s výšivkou květin Lycra zajišťuje vyšší pružnost a odolnost materiálu a perfektní přizpůsobení postavě Horní elastický lem je dokonale přizpůsoben k upevnění na podvazkový pás Bez značené paty, špička zesílená Punčochy jsou parfemované příjemnou vůní 20 DEN

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi na podvazkový pás, dámské spodní prádlo, punčochové zboží a legíny, punčochy, na podvazkový pás.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Luxusní podvazkové punčochy V collection 241" je Ballerina. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ballerina, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 82% polyamid, 18% elastan (lycra)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 100 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 369 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Luxusní podvazkové punčochy V collection 241 - Na podvazkový pás, Dámské spodní prádlo,  Punčochové zboží a legíny,  Punčochy,  Na podvazkový pás
Luxusní podvazkové punčochy V collection 241
Podobné módní zboží