Luxusní samodržící punčochy Soft size 363

Luxusní samodržící punčochy Soft size 363

Mrkněte na tento žhavý kousek "Luxusní samodržící punčochy Soft size 363 (Ballerina)" patřící mezi "Samodržící".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Luxusní samodržící punčochy, s krajkovým lemem. Podtrhněte krásu Vašich nohou!

Luxusní samodržící punčochy, s krajkovým lemem. Podtrhněte krásu Vašich nohou!

Jemný průsvitný materiál s lycrou Lycra zajišťuje pružnost, vyšší odolnost materiálu a perfektní přizpůsobení postavě Horní elastický krajkový lem s květinovým vzorem má ve vnitřní části silikonový proužek pro správné držení punčoch Bez značené paty, se zesílenou špičkou Punčochy jsou parfemované příjemnou vůní 20 DEN

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi samodržící, dámské spodní prádlo, punčochové zboží a legíny, punčochy, samodržící.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Luxusní samodržící punčochy Soft size 363" je Ballerina. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ballerina, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 82% polyamid, 18% elastan (lycra)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 36 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 379 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Luxusní samodržící punčochy Soft size 363 - Samodržící, Dámské spodní prádlo,  Punčochové zboží a legíny,  Punčochy,  Samodržící
Luxusní samodržící punčochy Soft size 363
Podobné módní zboží