Malá béžová peněženka Tamaris Yoko

Malá béžová peněženka Tamaris Yoko

Základem života je kvalitní peněženka!Říká se, že co je vyrobené v Německu je kvalitní. Tato malá béžová peněženka značky Tamaris rozhodně není žádnou výjimkou. A proč si nedopřát něco, co je kvalitní a přitom tak krásné?V Tamaris dbají u svých výrobků na eleganci a praktičnost zároveň. Do peněženky se vejdou karty, mince, a bankovky a díky menším rozměrům se bude pohodlně přenášet v jakékoliv peněžence.Peněženka má 2 přihrádky na bankovky, k tomu 1 kapsu s patentkem na mince a 6 kapsiček na karty či vizitky. Na zadní straně peněženky je kapsička na zip, do které si můžete schovat různé maličkosti.  Má dva patentky, můžete zapínat podle velikosti obsahu vaší peněženky.Materiál: 100% polyesterRozměry: 11,5 x 11 x 3 cm

Kód zboží: 82000

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Malá béžová peněženka Tamaris Yoko" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 45 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Malá béžová peněženka Tamaris Yoko - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, |,
Malá béžová peněženka Tamaris Yoko
Podobné módní zboží