Mateřská a kojící noční košilka Stella

Mateřská a kojící noční košilka Stella

Mrkněte na tento žhavý kousek "Mateřská a kojící noční košilka Stella (Lupoline)" patřící mezi "Těhotenské a mateřské prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Příjemná dámská (mateřská i kojící) košilka.

Příjemná dámská (mateřská i kojící) košilka.

Prakticky překřížené košíčky jdou lehce shrnout, a tak umožňují bezproblémové kojení Obvod pod prsy je zakončen elastickou gumičkou pro jemné držení ňader Tříčtvrteční rukáv a dolní okraj košilky lemovány ozdobnou krajkou Délka košilky nad kolena (závisí na výšce postavy)

Zkombinujte si košilku se župánkem a spodním prádlem ze stejné kolekce! Najdete je v naší nabídce.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi těhotenské a mateřské prádlo, dámské spodní prádlo, těhotenské a mateřské prádlo, košilky a noční prádlo.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Mateřská a kojící noční košilka Stella" je Lupoline. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Lupoline, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 70% viskóza, 20% elastan, 10% polyamid

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 849 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Mateřská a kojící noční košilka Stella - Těhotenské a mateřské prádlo, Dámské spodní prádlo,  Těhotenské a mateřské prádlo,  Košilky a noční prádlo
Mateřská a kojící noční košilka Stella
Podobné módní zboží