Mateřská, kojící košilka Angeline

Mateřská, kojící košilka Angeline

Mrkněte na tento žhavý kousek "Mateřská, kojící košilka Angeline (Dobra nocka)" patřící mezi "Dámské spodní prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Dámská bavlněná noční košilka. Ideální v období těhotenství a při kojení!

Dámská bavlněná noční košilka. Ideální v období těhotenství a při kojení!

Košile je vyrobená v kombinaci s bavlnou, která poskytuje příjemné nošení Krátký rukáv, výstřih do V tvořený překřížením – lze v době kojení vyhrnout Košilka je pohodlná, ale zároveň poskytuje perfektní oporu během noci jako běžná kojící podprsenka Košilka je šedě lemovaná Komfortní volnější střih Délka nad kolena (závisí na výšce postavy)

Košilku oceníte hlavně během noci při kojení - díky komfortním košíčkům poskytuje pohodlí, které si zamilujete!

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi dámské spodní prádlo, dámské spodní prádlo, těhotenské a mateřské prádlo, košilky a noční prádlo.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Mateřská, kojící košilka Angeline" je Dobra nocka. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Dobra nocka, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 54 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 429 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Mateřská, kojící košilka Angeline - Dámské spodní prádlo, Dámské spodní prádlo,  Těhotenské a mateřské prádlo,  Košilky a noční prádlo
Mateřská, kojící košilka Angeline
Podobné módní zboží