Menší podlouhlá kabelka Juno - černá

Menší podlouhlá kabelka Juno - černá

Prostorná kabelka Juno v černé barvě má praktický podlouhlý tvar.Kvalitní kabelka je rozdělena pevnější kapsou na zip na dvě části. V jedné části najdete jednu menší a jednu větší kapsičku, v druhé části jsou dvě kapsičky, z toho jedna je na zip.Zajímavým detailem je poutko na hlavním zipu, které má ležérně zavázaný uzlíček.Materiál: syntetikaRozměry: 42x23x16 cm, délka ucha - 56 cm, šířka ucha -  2 cm. Do kabelky se vejdou desky velikosti A4.

Kód zboží: 35122

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, černá kabelka, dámské, elegantní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Menší podlouhlá kabelka Juno - černá" je Juno. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Juno, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 72 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 949 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Menší podlouhlá kabelka Juno - černá - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, černá kabelka,  dámské,  elegantní,
Menší podlouhlá kabelka Juno - černá
Podobné módní zboží