Mentolová kabelka Tamaris Wendy se zipem na přední straně

Mentolová kabelka Tamaris Wendy se zipem na přední straně

Hoďte si eleganci přes rameno!Klíčovým prvkem elegance je jednoduchost. A tu Tamaris v této mentolové kabelce vystihla do puntíku.

Vnitřní prostor doplňují dvě kapsy. Díky praktické vnější kapse, rozdělené na dvě poloviny, budete mít klíče nebo mobil stále při ruce.

Do kabelky se pohodlně vejde blok o velikosti A4.

Rozměry:kabelka - 38 x 31 cmucha - šířka- 3 cm, délka- 50 cm

Materiál: syntetikaJakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti a spravedlivé mzdy, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek a další).

Kód zboží: 47453

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, elegantní, jaro, kabelka,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Mentolová kabelka Tamaris Wendy se zipem na přední straně" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 53 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Mentolová kabelka Tamaris Wendy se zipem na přední straně - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, elegantní,  jaro,  kabelka,
Mentolová kabelka Tamaris Wendy se zipem na přední straně
Podobné módní zboží