Mentolová termoska na vodu Thoughtful Gardener

Mentolová termoska na vodu Thoughtful Gardener

Není duhy bez deště...Rozlučte se se svou tisíckrát použitou petkou na vodu a nahraďte ji touto designovkou od Thoughtful Gardener!Mentolovou termosku můžete nosit kamkoliv i díky praktickému kovovému poutku nad víčkem. Je vyrobena z lehoučké nerezové oceli, takže si v kabelce ponesete skoro jen vodu samu. Víčko je skuto z pravého dřeva.Materiál: nerezová ocel, dřevoObjem: 750 mlRozměry: výška - 25 cmNevhodné do myčky a pro horké nápoje. Před prvním použitím doporučujeme omýt v jarové nebo mýdlové vodě.

Kód zboží: 95176

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, léto, mentolová, na ven, n

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Mentolová termoska na vodu Thoughtful Gardener" je Thoughtful Gardener. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Thoughtful Gardener, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : nerezová ocel, dřevo

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 80 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 259 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Mentolová termoska na vodu Thoughtful Gardener - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, léto,  mentolová,  na ven,  n
Mentolová termoska na vodu Thoughtful Gardener
Podobné módní zboží