Mid-Stahovací kalhotky Elite-tvarující

Mid-Stahovací kalhotky Elite-tvarující

Mrkněte na tento žhavý kousek "Mid-Stahovací kalhotky Elite-tvarující (Mitex)" patřící mezi "Stahovací prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Tvarující kalhotky pro perfektní vytvarování postavy. Kalhotky jsou ušity z jemného, ale pevného mikrovlákna, které tělo obepne a stáhne. Zhuštění materiálu v problémových partiích zaručí jejich stažení a vytvarování. Střih kalhotek zaručuje formování oblasti pasu, bříška, boků i zadečku. V pasu najdete dva silikonové pásky pro perfektní držení. Kalhotky se výborně hodí např. pod upnuté oblečení či společenské šaty.

Tvarující kalhotky pro perfektní vytvarování postavy. Kalhotky jsou ušity z jemného, ale pevného mikrovlákna, které tělo obepne a stáhne. Zhuštění materiálu v problémových partiích zaručí jejich stažení a vytvarování. Střih kalhotek zaručuje formování oblasti pasu, bříška, boků i zadečku. V pasu najdete dva silikonové pásky pro perfektní držení. Kalhotky se výborně hodí např. pod upnuté oblečení či společenské šaty.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi stahovací prádlo, dámské spodní prádlo, kalhotky, stahovací kalhotky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Mid-Stahovací kalhotky Elite-tvarující" je Mitex. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Mitex, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 88% polyamid, 10% elastan, 2% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 280 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Mid-Stahovací kalhotky Elite-tvarující - Stahovací prádlo, Dámské spodní prádlo,  Kalhotky,  Stahovací kalhotky
Mid-Stahovací kalhotky Elite-tvarující
Podobné módní zboží