Modrá košile s proužky Ben Sherman

Modrá košile s proužky Ben Sherman

Profesionálnové nosí pero jen na jednom místě. Ben Sherman patří k ikonám londýnské módy už od 60.let. Dnes se za tímto jménem stojí originální styl s důrazem na detaily a kvalitu šití. Zhodnoťte sami!  S touto košilí si designer do detailu pohrál. Pruhování je při přiblížení z miniaturního žíhání, které po vzdálení působí celistvě. Na lícní straně jsou splývavé kapsy, které maji oddělené patro na na tužku přesně tak, jak to mají klasikové rádi.Propínání na do hněda laděné knoflíky značka přibalila i do rezervy. Materiál: 100% bavlna Rozměry vel.L:  délka - 76 cm šířka zad - 51 cm ramen - 46 cm rukáv - 65 cm Doporučeno prát na 30°.

Kód zboží: 49469

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Košile, neformální,, jaro, košile, modrá, pánsk

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrá košile s proužky Ben Sherman " je Ben Sherman. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ben Sherman, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna, , Rozměry vel.L, délka - 76 cm, šířka zad - 51 cm, ramen - 46 cm, rukáv - 65 cm, , Doporučeno prát na 30°. Kó

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 108 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 829 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrá košile s proužky Ben Sherman  - MUŽI, Košile, neformální,, jaro,  košile,  modrá,  pánsk
Modrá košile s proužky Ben Sherman
Podobné módní zboží