Modrá pánská kožená messenger taška Strellson Hunter MV

Modrá pánská kožená messenger taška Strellson Hunter MV

Když potkáte doplněk značky Strellson, pokochejte se zhmotněním špičkové švýcarské kvality zabalené v minimalistickém designu. Jejich laťka je totiž nastavená pěkně vysoko - podtrhnout osobnost městského muže, který jde svou vlastní cestou.Švýcarští designeři mysleli při šití pánského skvostu na všechno - mobil, peněženku i laptop, které potřebujete mít pořád po ruce a to nejlépe v luxusní, stylové slupce. Po otevření klopy s křížkem - logem značky - se vám otevře šoku-vzdorný prostor s bočními kapsami na cennosti. Taška je na nastavitelný popruh, který počítá s tím, že tašku ponesete i "crossbody" úhlopříčně přes rameno.Rozměry: 30 x 31 x 8 cmMax. délka popruhu - 150 cmšířka popruhu - 5 cmMateriál: pravá kůže

Kód zboží: 62613

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, tašky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrá pánská kožená messenger taška Strellson Hunter MV" je Strellson. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Strellson, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : pravá kůže Kód zboží: 62613 Objevte více elegantní

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 119 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 3 899 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrá pánská kožená messenger taška Strellson Hunter MV - MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, tašky,, |,
Modrá pánská kožená messenger taška Strellson Hunter MV
Podobné módní zboží