Modrá plátěná taška ZOOT Originál Mořský mix

Modrá plátěná taška ZOOT Originál Mořský mix

Pamatujete si ty časy, kdy vás máma přerušovala od šnorchlování i přesto, že už jste měla základ na krásné funkční žábry? Plátěná taška je potištěná motivem pro všechny vodní živly.Pomůže vám s nákupem, knihami do školy i s osuškou na pláž. A ještě vám bude připomínat, že se blíží dovolená!Rozměry: 41 x 38 cmdélka ucha - 65 cm Materiál: 100 % bavlnaPraní: v ruceTaška byla ušitá za férových podmínek a s ohledem na životní prostředí. 

Kód zboží: 116670

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, jaro, léto, modrá, moře,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrá plátěná taška ZOOT Originál Mořský mix" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100 % bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 60 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrá plátěná taška ZOOT Originál Mořský mix - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, jaro,  léto,  modrá,  moře,
Modrá plátěná taška ZOOT Originál Mořský mix
Podobné módní zboží