Modrá termoska s květinami Disaster Carnaby

Modrá termoska s květinami Disaster Carnaby

Krásná termoska s neodolatelnou vintage grafikou a nápisem s vesele žlutým víčkem, které je zároveň praktickým kalíškem.

Můžete ji vzít opravdu kamkoli – na výlety, pikniky nebo si třeba navařte kafe do práce. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, váš nápoj zůstane teplý nebo studený, záleží na tom, na co zrovna budete mít chuť.

Termoska má i praktické černé poutko na ruku, prostě "vzít a jít" – přece jen by byla škoda schovávat takovou krásu v tašce :)

Objem: 0,5 lMateriál: nerezová ocel

Rozměry: 23,5 x 7 cmTermoska vám přijde zabalená v krabičce, hodí se tedy i jako milý dárek.Před prvním použitím doporučujeme vypláchnout horkou vodou.

Kód zboží: 53923

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, na výlet, příroda, škola,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrá termoska s květinami Disaster Carnaby" je Disaster. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Disaster, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel Rozměry23,5 x 7 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 87 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrá termoska s květinami Disaster Carnaby - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, na výlet,  příroda,  škola,
Modrá termoska s květinami Disaster Carnaby
Podobné módní zboží