Modrá termoska s ptáčky Disaster Collective Noun Bullfinch

Modrá termoska s ptáčky Disaster Collective Noun Bullfinch

Budete jako opaření! Samozřejmě, že né nápojem, ale údivem nad stylovým designem této termosky.Je jedno, jestli vyrazíte na dlouhý čundr nebo jenom do vedlejší ulice do práce, tuhle super termosku vždycky oceníte! Termoska Disaster je vybavená víčkem se závitem, který můžete využít též jako kalíšek na pití. Má i praktické poutko na ruku, prostě "vzít a jít". Přece jen by byla škoda schovávat takovou krásu v tašce :)

Objem: 0,5 lMateriál: nerezová ocel

Rozměry: 23,5 x 7 cm

Kód zboží: 65847

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, kvalitní, léto, na piknik ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrá termoska s ptáčky Disaster Collective Noun Bullfinch" je Disaster. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Disaster, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel Rozměry23,5 x 7 cm Kód zboží: 65847 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 123 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrá termoska s ptáčky Disaster Collective Noun Bullfinch - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, kvalitní,  léto,  na piknik ,
Modrá termoska s ptáčky Disaster Collective Noun Bullfinch
Podobné módní zboží