Modré delší těhotenské tričko ZOOT Originál Balón

Modré delší těhotenské tričko ZOOT Originál Balón

Jste jako chodící balón, ale výsledek bude stát za to! Ukažte, že berete své bříško jako správná supermáma s nadsázkou! Tričko má prodloužený volnější střih, který počítá s rostoucím bříškem. Materiál z organické bavlny zaručí pohodlí pro vás a čisté prostředí pro miminko. Rozměry vel. M: délka - 77 cmšířka zad - 48 cmMateriál: 100% organická bavlnaPraní: 30°Tričko bylo ušité bez kontaktu s toxiny a s ohledem na pracovníky i životní prostředí v Indii.  

Kód zboží: 111777

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, jaro, kvalitní, léto, modr

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modré delší těhotenské tričko ZOOT Originál Balón" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? z organické bavlny zaručí pohodlí pro vás a čisté prostředí pro miminko. 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modré delší těhotenské tričko ZOOT Originál Balón - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, jaro,  kvalitní,  léto,  modr
Modré delší těhotenské tričko ZOOT Originál Balón
Podobné módní zboží