Modré džínové kapsáčové kraťasy Blend

Modré džínové kapsáčové kraťasy Blend

Pán kapsáčů: společenstvo šesti kapesTěmto džínovým šortkám samozřejmě vévodí praktické prostory, kam můžete vložit všechny věci potřebné k dennímu provozu. Dvě klasické, dvě zadní a dvě bonusové na knoflík. Jo, kapsičky, ty se vždycky hodí.Dánská značka Blend staví na jedinečných designech, severské nekompromisnosti a motivu věčného mládí. A daří se jí to již 22 let. Materiál: 100% bavlnaRozměry pro velikost L:šířka pasu - 42 cm šířka nohavice - 24 cm celková délka - 54 cm Praní: 40 °C

Kód zboží: 87588

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, kraťasy,, jaro, kapsáče, kraťasy, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modré džínové kapsáčové kraťasy Blend " je Blend. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Blend, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna, , Rozměry pro velikost L:, šířka pasu - 42 cm , šířka nohavice - 24 cm , celková délka - 54 cm , , Praní40 °C Kód zboží:

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 64 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modré džínové kapsáčové kraťasy Blend  - MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, kraťasy,, jaro,  kapsáče,  kraťasy,  lé
Modré džínové kapsáčové kraťasy Blend
Podobné módní zboží