Modré džíny se sepraným efektem Casual Friday by Blend

Modré džíny se sepraným efektem Casual Friday by Blend

Pohodlí, které svádí.Pokud nestojíte o obdivné pohledy krásných žen a slečen, potom tyto džíny od Casual Friday by Blendnejsou pro vás. Padnou totiž ukázkově, i na zadní části, která dámy nenechá chladnými...Modré džíny mají pohodářský sepraný efekt a jsou díky vysokému obsahu bavlny velmi příjemné na těle.Materiál: 100% bavlnaRozměry pro vel. 36/34: délka - cca 114 cmobvod pasu - cca 95 cmšířka nohavice v polovině stehna - cca 25 cmšířka nohavice v polovině lýtka - cca 22 cmPraní: 40°CCasual Friday by Blend je značka vytvořená pro sofistikovaného mladého muže, který vyjadřuje, kdo je, pomocí svého oblečení. Je připraven dobýt svět. Chce být brán vážně a vždy být vhodně oblečen. Zůstává ale věrný svému věku a hravé dospělosti.Jste Casual Friday Man?

Kód zboží: 54521

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, džíny,, džíny, modré, originální,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modré džíny se sepraným efektem Casual Friday by Blend" je Casual Friday by Blend. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Casual Friday by Blend, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 62 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 259 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modré džíny se sepraným efektem Casual Friday by Blend - MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, džíny,, džíny,  modré,  originální,
Modré džíny se sepraným efektem Casual Friday by Blend
Podobné módní zboží