Modré espadrilky s efektem hadí kůže Steve Madden Pacific

Modré espadrilky s efektem hadí kůže Steve Madden Pacific

Exotika do botníku!S espadrilkami Steve Madden se budete cítit každý den jako na exotické dovolené! Pohodlné našlapování na vyšší korkové podrážce, hadí potisk... S radostí oznamujeme, že žádný had nebyl zraněn při výrobě těchto bot. Ani modřinka.Výška podrážky: 3 cmMateriál:vnější vrstva - syntetikavnitřní vrstva - pravá kůžepodrážka - syntetikaVelikosti odpovídají klasickému evropskému číslování.

Kód zboží: 85441

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, ostatní,, dámské, espadrilky , hadí potisk ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modré espadrilky s efektem hadí kůže Steve Madden Pacific" je Steve Madden. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Steve Madden, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější vrstva - syntetika, vnitřní vrstva - pravá kůže, podrážka - syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 52 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modré espadrilky s efektem hadí kůže Steve Madden Pacific - ŽENY, Boty, ostatní,, dámské,  espadrilky ,  hadí potisk ,
Modré espadrilky s efektem hadí kůže Steve Madden Pacific
Podobné módní zboží