Modré ošoupané pánské džíny Blend

Modré ošoupané pánské džíny Blend

Svéhlavost, nezávislost a severská drsnost.

Tím vším je značka Blend prosáklá, tak na sebe kápněte trochu jejího mužného stylu! Kalhoty jsou z pevné kvalitní džínoviny. Ošoupané detaily je skvěle oživují a zároveň řeknou okolí, že si s vámi nemá co zahrávat. Slim střih sedne na tělo jako druhá kůže.  Materiál: 99% bavlna, 1% elastan Praní: 40°ZOOTí tip: Značka Blend má nadstandartní číslování, takže doporučujeme vybrat o číslo menší velikost, než běžně nosíte. 

Kód zboží: 83608

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, džíny,, kalhoty, kvalitní, pánské,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modré ošoupané pánské džíny Blend " je Blend. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Blend, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 99% bavlna, 1% elastan, , Praní: 40°, , ZOOTí tipZnačka Blend má nadstandartní číslování, takže doporučujeme vybrat o číslo menší velikost, než běžně nosíte. 

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 137 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modré ošoupané pánské džíny Blend  - MUŽI, Kalhoty, džíny, kraťasy, džíny,, kalhoty,  kvalitní,  pánské,
Modré ošoupané pánské džíny Blend
Podobné módní zboží