Modré pánské kotníkové tenisky Converse Chuck Taylor All Star

Modré pánské kotníkové tenisky Converse Chuck Taylor All Star

Legenda, která se ani nemusí představovat, přišla i mezi nás. Pohodlné tenisky, které mají víc jak stoletou tradici, si oblíbila nejedna světová celebrita. Obujte se do trendů v podobě modrých kotníkových tenisek Converse Chuck Taylor All Star.Conversky mají vyšší podrážku a po straně nezaměnitelný potisk s hvězdou. Tenisky jsou v unisex stylu.Materiál: textil, pryžVelikosti odpovídají klasickým evropským. Máte-li tedy běžně velikost 42, padne vám i 42 od Converse.

Kód zboží: 48933

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, jaro, kultovní, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modré pánské kotníkové tenisky Converse Chuck Taylor All Star" je Converse. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Converse, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : textil, pryž

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 75 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 389 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modré pánské kotníkové tenisky Converse Chuck Taylor All Star - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, jaro,  kultovní,  kvalitní,
Modré pánské kotníkové tenisky Converse Chuck Taylor All Star
Podobné módní zboží