Modré plavky s bílými květy Blend

Modré plavky s bílými květy Blend

Stylař obojživelný atakuje pláže.Můžete ho spatřit v těchto květovaných plavkách Blend, které ho vybavily odzbrojující originalitou. Navíc mu dávají možnost okupovat jak vodní, tak suchozemské prostředí. V obou se cítí extrémně pohodlně.Tyto koupací šortky navrhli v Dánsku. Pokud si říkáte, že tam plavky ani nepotřebují, tak se mýlíte. Moře mají, designu skvěle rozumí a teplé dny se tam také najdou.Zkompletujte svou letní výbavu. Blend vám dá pestrý výběr.Materiál: 100 % polyesterRozměry pro vel.L:šířka v pase - 42 cmdélka - 44 cmDoporučujeme prát ručně ve vlažné vodě.

Kód zboží: 87501

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, plavky,, | Zelená, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modré plavky s bílými květy Blend " je Blend. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Blend, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100 % polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 472 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modré plavky s bílými květy Blend  - MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, plavky,, | Zelená,  |,
Modré plavky s bílými květy Blend
Podobné módní zboží