Modré triko s kapsou Shine Original

Modré triko s kapsou Shine Original

Pánové, buďte chvíli za elegány!Nemusíte ale hned sahat po saku. Stačí toto modré triko s náprsní kapsou příjemného volnějšího střihu. Díky vysokému podílu bavlny se navíc bude příjemně nosit.

Tihle styloví Dánové ze Shine Original vědí, co se nosí a jejich inspirace pramení z historie rock'n'rollové a surfařské kultury. Jejich volnomyšlenkářský postoj se ovšem týká pouze originálních detailů, z hlediska kvality jsou to velmi přísní seveřani. Pokud tedy hledáte zajímavý design, prvotřídní kvalitu a dostupnou cenu, pak vás určitě rozzáří Shine Original.

Rozměry pro velikost L:délka – 70 cmšířka ramen – 44 cm

Materiál: 100% bavlna

Praní: 40°C

Kód zboží: 54563

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, kultura, kvalitní, léto, m

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modré triko s kapsou Shine Original" je Shine Original. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Shine Original, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna Praní40°C Kód zboží: 54563 Objevte více jaro

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 46 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 979 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modré triko s kapsou Shine Original - MUŽI, Trika, trika s krátkým rukávem,, kultura,  kvalitní,  léto,  m
Modré triko s kapsou Shine Original
Podobné módní zboží