Modro-bílá pruhovaná peněženka Little Marcel Naguidol

Modro-bílá pruhovaná peněženka Little Marcel Naguidol

Znáte ten pocit, když vám dosluhuje peněženka, už jí neradi ukazujete na veřejnosti, ale stále vám nezbývá čas si vybrat novou.

Pokud zrovna je to váš případ, jednu jsme pro vás vybrali. Stylovou peněženku od značky Little Marcel, která vede v proužcích a puntících.

Máme pro vás kousek v proužkovaném, námořnickém provedení. Pokud chcete být „echt“ sladěná, můžete v létě ladit s plavky na pláži až si půjdete pro zmrzlinu.

Rozměry: 13 x 9 cm

Materiál: textil, syntetika Každý kus je originál, tudíž se může stát, že proužky z fotografie nebudou odpovídat proužkům vaší peněženky.

 

Kód zboží: 90369

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, jaro, kvalitní, léto, modr

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modro-bílá pruhovaná peněženka Little Marcel Naguidol" je Little Marcel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Little Marcel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? textil, syntetika, , Každý kus je originál, tudíž se může stát, že proužky z fotografie nebudou odpovídat proužkům vaší peněženky.   Kód zboží: 90369

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 53 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 329 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modro-bílá pruhovaná peněženka Little Marcel Naguidol - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, peněženky,, jaro,  kvalitní,  léto,  modr
Modro-bílá pruhovaná peněženka Little Marcel Naguidol
Podobné módní zboží