Modro-bílé pánské boxerky Shine Original

Modro-bílé pánské boxerky Shine Original

Tahle guma vám z kalhot čouhat může. Vlastně musí.

Stylové boxerky od dánských volnomyšlenkářů Shine Original jsou kvalitně ušité z příjemného materiálu a vepředu mají zdvojenou látku, takže vaše chlouba nebude prosvítat, ani když prohrajete sázku o polonahý běh přes přeplněné náměstí.

Vychytaným detailem je info natisknuté na rubu zadní části, díky čemuž odpadá otravná škrábavá cedulka, kvůli které se často drbeme na zadku, i když ve skutečnosti zrovna máme něco na práci.

Materiál: 95 % bavlna, 5 % lycra

Praní: 40°C (naruby)

Kód zboží: 54602

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, boxerky,, jaro, kultura, kvalitní, l

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modro-bílé pánské boxerky Shine Original" je Shine Original. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Shine Original, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 95 % bavlna, 5 % lycra Praní: 40°C (naruby) Kód zboží: 54602 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 979 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modro-bílé pánské boxerky Shine Original - MUŽI, Spodní prádlo, pyžama, plavky, boxerky,, jaro,  kultura,  kvalitní,  l
Modro-bílé pánské boxerky Shine Original
Podobné módní zboží