Modro-černá kabelka s bílými popruhy LYDC

Modro-černá kabelka s bílými popruhy LYDC

LYDC připravila pro milovnice kabelek opět dokonalou kolekci, která je nabitá těmi nejlepšími trendy, barvami a tvary. Najdete v ní eleganci, ale i ležérnost. Zkrátka - každá z vás (nás) si vybere!

Pokud jste nadšenci výraznějších kabelek, tak tato je určitě pro vás. Černá kabelka je členěna bílou a modrou barvou. Doplňují jí zlaté detaily, které zvyšují kabelce stupeň zdobnosti a elegance. Kabelku můžete nosit na předloktí, a pokud se cítíte lépe, když kabelku držet nemusíte, kabelka ukrývá odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou. Obsah kabelky je rozdělen na dvě části, odděluje je kapsa na zip. A po obou vnitřních stranách kabelky jsou kapsy na mobil, kapesníky a jiné drobnosti. Do kabelky můžete umístit formát A4.

Materiál: syntetika

Rozměry:

35 x 26,5 x 13 cm

Délka ucha – 43 cm

Délka popruhu - 101-123 cm

Kód zboží: 64491

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modro-černá kabelka s bílými popruhy LYDC" je LYDC. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky LYDC, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? syntetika Rozměry: 35 x 26,5 x 13 cm Délka ucha – 43 cm Délka popruhu - 101-123 cm Kód zboží: 64491 Objevte víc

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 63 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 799 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modro-černá kabelka s bílými popruhy LYDC - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, větší kabelky,, |,
Modro-černá kabelka s bílými popruhy LYDC
Podobné módní zboží