Modro-černé sluneční brýle Ruby Rocks

Modro-černé sluneční brýle Ruby Rocks

Sluníčko, ledový drink, plavky, bazén a sluneční brýle.Jak málo stačí ke štěstí. Třeba sladké letní nicnedělání, u kterého vám nesvítí přímé sluníčko do očí.Brýle Ruby Rocks stoprocentně zastanou svoji funkci ochrany před sluníčkem a navíc budou i trendy módním doplňkem.    Značka Ruby Rocks jde svojí cestou, vytváří kolekce, díky kterým může každý vystoupit z řady. Navíc patří mezi značky, kterým záleží na férových podmínkách práce a to nás baví. Brýle jdou poskládat do úplného minimalismu, mají ohybatelné nožičky i střed. Rozměry:šířka - 15 cmvýška - 4,5 cmdélka nožiček - 14 cmBrýle mají ochranný filtr UV 300.

Kód zboží: 115494

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské, jaro, kvalitní, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modro-černé sluneční brýle Ruby Rocks" je Ruby Rocks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ruby Rocks, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 62 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modro-černé sluneční brýle Ruby Rocks - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské,  jaro,  kvalitní,  lé
Modro-černé sluneční brýle Ruby Rocks
Podobné módní zboží