Modro-černé sluneční brýle s vzorovanými nožičkami Ruby Rocks

Modro-černé sluneční brýle s vzorovanými nožičkami Ruby Rocks

Probdělá noc nebo jen ranní lenost se líčit. Občas to potká každou z nás. Ale nevěšte hlavu, naopak ji pyšně zvedněte a dejte si brýle. Kvalitní a elegantní, na brýle Ruby Rocks by byla opravdu škoda sednout.    Značka Ruby Rocks jde svojí cestou, vytváří kolekce, díky kterým může každý vystoupit z řady. Navíc patří mezi značky, kterým záleží na férových podmínkách práce a to nás baví. Rozměry:šířka - 15 cmvýška - 5,5 cmdélka nožiček - 14 cmBrýle mají ochranný filtr UV 300.

Kód zboží: 115467

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské, jaro, kvalitní, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modro-černé sluneční brýle s vzorovanými nožičkami Ruby Rocks" je Ruby Rocks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ruby Rocks, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 64 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modro-černé sluneční brýle s vzorovanými nožičkami Ruby Rocks - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské,  jaro,  kvalitní,  lé
Modro-černé sluneční brýle s vzorovanými nožičkami Ruby Rocks
Podobné módní zboží