Modro-červená kostkovaná košile Seidensticker Slim Fit

Modro-červená kostkovaná košile Seidensticker Slim Fit

Seidensticker - Košile s velkým K.

Při nákupu košile hledíte především na kvalitu zpracování a praktičnost? Kousky od Seidensticker oplývají těmito vlastnostmi vrchovatě.

Tento model navíc nabízí kapku originálního stylu. Modro-červený kostičkovaný vzor vtipně doplňují vnitřek límečku a konce rukávů, které jsou posety malými plachetničkami. Díky nemačkavé úpravě ji nejen nemusíte žehlit, ale navíc budete vypadat jako ze škatulky i v jedenáct večer v baru po náročném pracovním dni. Střih košile je projmutý, tedy slim fit. Kvalita. Tradice. Preciznost. To je svatá trojice německé značky Seidensticker, která je největším evropským výrobcem košilí. Když ji v roce 1919 zakládal v domě svých rodičů 23 letý mladík Walter Seidensticker, nemohl tušit, že o století později firma oslaví vyrobení košile s pořadovým číslem 800 miliónů.

Materiál: 100% bavlna

Rozměry pro velikost 42:délka - 83 cm délka rukávu - 68 cmšířka přes ramena - 47 cmPraní: 40°C

Kód zboží: 92514

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Košile, formální,, jaro, košile, kvalitní, pá

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modro-červená kostkovaná košile Seidensticker Slim Fit" je Seidensticker. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Seidensticker, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna Rozměry pro velikost 42:, délka - 83 cm , délka rukávu - 68 cm, šířka přes ramena - 47 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 35 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 429 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modro-červená kostkovaná košile Seidensticker Slim Fit - MUŽI, Košile, formální,, jaro,  košile,  kvalitní,  pá
Modro-červená kostkovaná košile Seidensticker Slim Fit
Podobné módní zboží