Modrý batoh s palmovým potiskem Herschel Post Kingston

Modrý batoh s palmovým potiskem Herschel Post Kingston

Herschel Post pro radost.

Jednoduchý čistý design, palmový motiv inspirovaný hlavním městem Jamajky, kapsa na 13" notebook, elegantní přezka na magnetické zapínání, polstrované popruhy na ramena. Sečteno a podtrženo – další šperk od kanadské značky Herschel pro vaše záda.

Uvnitř se nachází kontrastní podšívka s červenými námořnickými pruhy, která při každém pohledu rozveselí váš den. Batoh je velikosti mid-volume, a tak je ideálně uzpůsoben ženám, školákům i mužům nebasketbalistům.

Materiály: polyester, PU, kov

Rozměry: 35 x 27 x 13 cm

Kód zboží: 93124

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrý batoh s palmovým potiskem Herschel Post Kingston" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? y: polyester, PU, kov Rozměry: 35 x 27 x 13 cm Kód zboží: 93124 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 72 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrý batoh s palmovým potiskem Herschel Post Kingston - MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, |,
Modrý batoh s palmovým potiskem Herschel Post Kingston
Podobné módní zboží