Modrý deštník s drobnými květy Tom Joule Brolly

Modrý deštník s drobnými květy Tom Joule Brolly

Bylo nebylo za devatero horami a šedivým nebem propršené Anglie, si Tom Joule řekl, že ukáže, že její obyvatelé nejsou jako typické anglické počasí. Rozhodl se šít módu, která bude veselá a plná výjimečných detailů. A tak začal příběh značky Tom Joule.  Deštivé dny budou hned veselejší, když nad sebou roztáhnete tento tmavě modrý deštník. Růžové detaily a květiny rozeseté po celém povrchu vyzdvihují deštník k jedinečnosti a originalitě. Deštník je skládací a jeho součástí je i barevně sladěné pouzdro. Jakmile bude po dešti, složíte ho a schováte do kabelky, kde už bude jen čekat na další deštivý den. Kvalitní zpracování materiálů je i u toho deštníku Tom Joule samozřejmostí. Materiály: 100% polyester, dřevěná rukojeť, kovRozměry:délka deštníku - 57 cmprůměr při otevření - 40 cm

Kód zboží: 90006

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, Deštníky,, deštník, jaro, kvalitní, k

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrý deštník s drobnými květy Tom Joule Brolly" je Tom Joule. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tom Joule, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? y100% polyester, dřevěná rukojeť, kov

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 363 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 349 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrý deštník s drobnými květy Tom Joule Brolly - ŽENY, Doplňky, Deštníky,, deštník,  jaro,  kvalitní,  k
Modrý deštník s drobnými květy Tom Joule Brolly
Podobné módní zboží