Modrý silikonový pásek na hodinky O clock

Modrý silikonový pásek na hodinky O clock

Originální design podle vašeho gusta? Proč ne!Značka O clock přišla s úžasným nápadem - kombinovat barevný pásek s barevným ciferníkem. A je jen na vás, jestli budete chtít jet na jedné barevné vlně nebo si trochu zaexperimentujete. Elastický silikonový pásek je v oceánově modré barvě, která bude slušet pánům i dámám.Ciferník se lehce vymění několika pohyby (uvedeno na obrázku). Materiál: silikonPásek O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu.Rozměry: vel. S - délka pásku cca 16 cmvel. M - délka pásku cca 18 cmvel. L - délka pásku cca 20 cmPásek je elastický a měl by pevně obepínat vaše zápěstí.Pokud si objednáte pásek i ciferník dohromady, přijdou vám společně s fešáckou úložnou plechovkou.

Kód zboží: 32319

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, | Hnědá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrý silikonový pásek na hodinky O clock" je O clock. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky O clock, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : silikon, , Pásek O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 60 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 169 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrý silikonový pásek na hodinky O clock - MUŽI, Hodinky,, | Hnědá,  |,
Modrý silikonový pásek na hodinky O clock
Podobné módní zboží