Modrý svačinový box Compleat Foodbook

Modrý svačinový box Compleat Foodbook

Konec svačin v krabičkách od másla a pomazánek.

Norská značka Compleat se rozhodla vytvořit praktický lunchbox s přiléhavým názvem Foodbook.

Tvar svačinového boxu zajistí, že se vám vejde prakticky do všech kabelek, obalů na notebooků, anebo si ho prostě můžete jen tak vzít do ruky. Uvnitř obalu najdete rozdělovník, kterým si krásně od sebe oddělíte svačinky. Box je omyvatelný v myčce na nádobí a můžete si rovnou v něm i ohřát jídlo v mikrovlnné troubě. A modré okraje jsou vyrobené z protiskluzového materiálu. 

Materiál: kvalitní plast

Rozměry: 27x21x2 cmVšechny boxy mají desing navrhovaný v Norsku, kde jsou i testované. 

Pokochejte se videem, jak vaše svačina bude v boxu od Compleate vypadat dobře.

Kód zboží: 55175

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, jaro, léto, modrá, na jídl

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Modrý svačinový box Compleat Foodbook" je Compleat. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Compleat, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : kvalitní plast Rozměry: 27x21x2 cm, Všechny boxy mají desing navrhovaný v Norsku, kde jsou i testované.  Pokochejte se videem, jak vaše svačina bude v boxu od Compleate vypadat dobře.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Modrý svačinový box Compleat Foodbook - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, jaro,  léto,  modrá,  na jídl
Modrý svačinový box Compleat Foodbook
Podobné módní zboží