Nástěnné hodiny se sovou Kikkerland Owl

Nástěnné hodiny se sovou Kikkerland Owl

Následujte kult sovy, posvítí vám na cestu!Moudrý, noční tvor, který má všechny předpoklady pro to, stát se zlatým hřebem vaší domácnosti.  Nizozemská deokrační značka Kikkerland se rozhodla připomenout si soví krásu těmito nástěnnými hodinami. Vybavte svůj domov kapkou přírodní estetiky a zároveň praktičnosti - soví oči na hodinách v noci svítí!Materiál: plastRozměry: 20 x 20 x 4 cmHodiny vyžadují 1 AA baterii, která není součástí balení.

Kód zboží: 114054

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Hodiny,, design, hodiny, home, nást

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Nástěnné hodiny se sovou Kikkerland Owl" je Kikkerland. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Kikkerland, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : plast

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 64 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 289 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Nástěnné hodiny se sovou Kikkerland Owl - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Hodiny,, design,  hodiny,  home,  nást
Nástěnné hodiny se sovou Kikkerland Owl
Podobné módní zboží