Nerezová termoplechovka Sefama 250 ml

Nerezová termoplechovka Sefama 250 ml

Termoska + plechovka = termoplechovka!!Neumíte si pod tímto pojmem nic představit? Vysvětlíme!Jedná se o termosku ve tvaru plechovky s dvojitou tepelnou stěnou z nerezové oceli, díky čemuž je schopna uchovávat jak teplé, tak studené nápoje.Postup: Odšroubovat horní víčko, pod víčko připevnit přiložené brčko / v balení jsou 2 /, zašroubovat. Pak už jen stačí zvednout plastový zobáček na plechovce a nasávat - ani kapka nepřijde na zmar!Díky tomu je termoplechovka vhodná na sport, do auta, na výety..vlastně kamkoliv. :)Objem: 250 mlRozměry: 13.5x7.5 cm

Recept na luxusní Zootí svařák:

Do plátýnka zavažte 8 celých hřebíčků, 3 celé skořice a 3 hvězdičky badyánu. Dejte vařit 2 dcl vody, dejte do ní 150 g medu a nechte chvíli vařit. Pak do toho dejte balíček s kořením a vařte dalších 15 minut. Nalejte do toho 2 lahve vína a už jen zlehka prohřejte. Jako tajnou ingredienci přidejte 2 dcl kvalitního kubánského rumu.

Tahle horká láska se vám zaručeně rozleje po celém těle!

Kód zboží: 44211

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, | Černá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Nerezová termoplechovka Sefama 250 ml" je Sefama. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Sefama, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 61 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 249 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Nerezová termoplechovka Sefama 250 ml - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Pití a jídlo s sebou,, | Černá,  |,
Nerezová termoplechovka Sefama 250 ml
Podobné módní zboží