Neviditelná podprsenka Bye Bra F-H + hedvábné nálepky

Neviditelná podprsenka Bye Bra F-H + hedvábné nálepky

Mrkněte na tento žhavý kousek "Neviditelná podprsenka Bye Bra F-H + hedvábné nálepky (Majawidu BV)" patřící mezi "Podprsenky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Chcete mít krásná a pevná ňadra i bez kosticové podprsenky? Unikátní neviditelná podprsenka Bye Bra Vám toto přání splní!

Chcete mít krásná a pevná ňadra i bez kosticové podprsenky? Unikátní neviditelná podprsenka Bye Bra Vám toto přání splní!

Součásti balení je neviditelná podprsenka Bye Bra a krycí nálepky na bradavky Nalepovací podprsenka Bye Bra je zcela průhledná a není tak vidět ani pod přiléhavým a průsvitným oblečením Výborně se hodí dokonce i pod plavky Aplikace je jednoduchá a časově nenáročná - balení obsahuje detailní návod Součástí balení jsou hedvábné krycí nálepky světlé barvy Výhoda hedvábných nálepek - tenké (na jedno použití) Podprsenka Bye Bra je originálem a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti Balení velikosti F-H odpovídá velikosti košíčků F-H, obsahuje tři páry

Chcete vědět více o unikátní neviditelné podprsence Bye Bra?

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi podprsenky, dámské spodní prádlo, podprsenky, speciální.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Neviditelná podprsenka Bye Bra F-H + hedvábné nálepky" je Majawidu BV. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Majawidu BV, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? polyetylen, akryl

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 58 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 619 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Neviditelná podprsenka Bye Bra F-H + hedvábné nálepky - Podprsenky, Dámské spodní prádlo,  Podprsenky,  Speciální
Neviditelná podprsenka Bye Bra F-H + hedvábné nálepky
Podobné módní zboží