New York modrá samolepka Ambiance

New York modrá samolepka Ambiance

New York, úžasné město, které je synonymem pro svobodu. Ve vašem bytě nebo třeba kanceláři se určitě bude skvěle vyjímat samolepka Ambiance - obrys New Yorku, kdy ho ještě zdobily mrakodrapy dvojčata.

Snadná a rychlá aplikace – žádná barva, žádné nářadí, žádná lepící pasta. Prostě jen sloupnete zadní stranu a samolepku přitisknete k jakémukoli hladkému povrchu. Při jejím případném odstraňování se nemusíte bát poškození povrchu.

Rozměry:

- 56x140cm

Kód zboží: 27785

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Samolepky na zeď,, dekorativní samolepka, nástěnná samolepka, new york,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "New York modrá samolepka Ambiance" je Ambiance. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Ambiance, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 49 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

New York modrá samolepka Ambiance - BYDLENÍ A DESIGN, Do ložnice a obýváku, Samolepky na zeď,, dekorativní samolepka,  nástěnná samolepka,  new york,
New York modrá samolepka Ambiance
Podobné módní zboží