Obdélníková kabelka Betty Barclay Veronica

Obdélníková kabelka Betty Barclay Veronica

Stačí jeden doplněk a rázem z vás bude elegantní dáma, která má styl. Řeč je o černo-krémové kabelce Betty Barclay Veronica, která se díky menším uším nosí na předloktí nebo jen tak v ruce. Po rozepnutí kabelky můžete očekávat podšívku v perleťově bílé barvě a tři kapsičky (z toho jedna je na zip), další kapsičku najdete na přední i na zadní straně. Materiál:vrchní část - 100% polyuretanpodšívka - 100% polyesterDoporučeno čistit pouze chemickou cestou. Rozměry: 28x22x15 cm, délka uší - 37 cm. Do kabelky se vejde diář velikosti A5.

Kód zboží: 35744

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, elegantní, jaro, kabelka,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Obdélníková kabelka Betty Barclay Veronica" je Betty Barclay. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Betty Barclay, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vrchní část - 100% polyuretan, podšívka - 100% polyester, Doporučeno čistit pouze chemickou cestou.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 41 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Obdélníková kabelka Betty Barclay Veronica - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, elegantní,  jaro,  kabelka,
Obdélníková kabelka Betty Barclay Veronica
Podobné módní zboží