Pánské funkční triko II. Coolmax

Pánské funkční triko II. Coolmax

Mrkněte na tento žhavý kousek "Pánské funkční triko II. Coolmax (Gina)" patřící mezi "Funkční prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Pánské bezešvé funkční triko s Coolmax vlastnostmi. Vhodné pro sportovní aktivity v náročných podmínkách (zima, vítr, déšť).

Pánské bezešvé funkční triko s Coolmax vlastnostmi. Vhodné pro sportovní aktivity v náročných podmínkách (zima, vítr, déšť).

Ideální jako první vrstva oblečení – např. při lyžování, fyzické práci v zimě, deštivém a větrném počasí Coolmax vlákna výborně odvádí vlhkost od těla a zaručují tak rychlé schnutí Díky speciálně umístěným „dry zonám“, kde má materiál zvýšenou pórovitost, je odváděna vlhkost od těla ještě rychleji Anatomický tvar a vysoká elasticita poskytují maximální pohodlí při nošení Dlouhý rukáv, kulatý výstřih Délka pod oblast boků (závisí na výšce postavy) Prádlo je nenáročné na údržbu, po vyprání rychle uschne, má stálou formu a tvar i při častém praní (POZOR – je nutno prát bez aviváže, ta by zničila unikátní vlastnosti materiálu)

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi funkční prádlo, pánské prádlo, funkční prádlo, první vrstva.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské funkční triko II. Coolmax" je Gina. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gina, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 65% polyester, 35% polyamid

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 99 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 549 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské funkční triko II. Coolmax - Funkční prádlo, Pánské prádlo,  Funkční prádlo,  První vrstva
Pánské funkční triko II. Coolmax
Podobné módní zboží