Pánské hodinky s černým koženým páskem a barevným ciferníkem Diesel

Pánské hodinky s černým koženým páskem a barevným ciferníkem Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Tyto analogové hodinky mají masivní ciferník z kvalitní nerezové oceli se speciálním PVD povlakem, který je vysoce tepluvzdorný a chrání hodinky před poškrábáním. Barva ciferníku se mění v závislosti na naklonění z vínové přes růžovou po oranžovou. Černý kožený pásek má 10 dírek, skvěle tak padnou každému zápěstí.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 100 m, 10 ATM, 10 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, sprchování ani plavání na hladině. Nejsou ale vhodné pro potápění.Speciální výbava těchto hodinek:- luneta - obvodový kroužek s časovými údaji, který dříve hojně využívali hlavně potápěči. Dnes existuje mnoho alternativního využití, např.: zapamatování čísla v rozmezí 0 až 60, jako pomocník při počítání vypitých piv a nebo jako přednastavené stopky.- datumovka - aktuální datum najdete v hranatém ciferníku v místě, kde se obvykle nachází číslo 8. Nastavíte ho otočením korunky v prvním stupni vytažení.- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/10 vteřiny, max. 60 minutHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky na druhý stupeň a otočením na požadovaný čas. Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocel, pravá kůžeRozměry:ciferník - 5 x 5 x 1,2 cmšířka pásku - 2,4 cmdélka celková - 26 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66327

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, elegantní, hodinky, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské hodinky s černým koženým páskem a barevným ciferníkem Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel, pravá kůže

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 150 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské hodinky s černým koženým páskem a barevným ciferníkem Diesel - MUŽI, Hodinky,, elegantní,  hodinky,  kvalitní,
Pánské hodinky s černým koženým páskem a barevným ciferníkem Diesel
Podobné módní zboží