Pánské hodinky s modrým hranatým ciferníkem a koženým páskem Diesel

Pánské hodinky s modrým hranatým ciferníkem a koženým páskem Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Analogové hodinky mají hnědý kožený pásek s 10 dírkami, skvěle tak padnou každému zápěstí. Modrý ciferník a zapínání jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, díky níž hodinky sice něco málo váží, ale působí bytelně. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která je na denním světle bílá a v noci září zelenkavou barvou.Napájení je pomocí baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 50 m, 5 ATM, 5 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, ani rychlá sprcha. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 60 minutHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas.Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocel, pravá kůžeRozměry:ciferník - 4 x 4,5 x 1,2 cmcelková délka - 26,5 cmšířka pásku - 2,2 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66321

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, hnědá, hodinky, kožený, ků

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské hodinky s modrým hranatým ciferníkem a koženým páskem Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel, pravá kůže

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 141 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské hodinky s modrým hranatým ciferníkem a koženým páskem Diesel - MUŽI, Hodinky,, hnědá,  hodinky,  kožený,  ků
Pánské hodinky s modrým hranatým ciferníkem a koženým páskem Diesel
Podobné módní zboží