Pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Diesel

Pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Diesel

Italský luxus ocejchovaný tradicí značky Diesel!Tyto analogové hodinky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, díky níž hodinky sice něco málo váží, ale působí bytelně. Ocelový pásek se zapíná dvojitou sponou, tzv. motýlkem, která je opatřena pojistkou proti samovolnému otevření. Masivní ciferník má černou barvu a ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která je na denním světle bílá a v noci září zelenkavou barvou.Napájení zajišťuje baterie elektromotorkem Quartz. Ciferník je opatřen speciálním tvrzeným minerálním sklem s příměsí křemene, které je mnohem odolnější než akrylátová sklíčka.Hodinky jsou částečně vodotěsné (WR 50 m, 5 ATM, 5 BAR), nevadí jim déšť, mytí rukou, ani rychlá sprcha. Nejsou ovšem prvoplánově vodotěsné, proto určitě doporučujeme, při delším pobytu v blízkosti vody, hodinky raději sundat.Speciální výbava těchto hodinek:- luneta - obvodový kroužek s časovými údaji, který dříve hojně využívali hlavně potápěči. Dnes existuje mnoho alternativního využití, např.: zapamatování čísla v rozmezí 0 až 60, jako pomocník při počítání vypitých piv a nebo jako přednastavené stopky.- stopky - vteřinový i minutový ciferník, s přesností 1/1 vteřiny, max. 30 minutHodinky se nastaví jednoduchým vytažením korunky a otočením na požadovaný čas. Celá tato paráda je zabalena v luxusní bílé krabičce, proto jsou hodinky také ideální volbou pro obdarování někoho blízkého.Materiál: nerezová ocelRozměry:ciferník - 5 x 5 x 1,2 cmvnitřní obvod - cca 20 cmšířka pásku - 2,3 cmDodáváme včetně baterie.

Kód zboží: 66291

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, hodinky, kvalitní, luxusní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Diesel" je Diesel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Diesel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? nerezová ocel

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 157 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 6 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Diesel - MUŽI, Hodinky,, hodinky,  kvalitní,  luxusní,
Pánské hodinky z nerezové oceli s černým ciferníkem Diesel
Podobné módní zboží